Hvězdy přijedou až k vám

Ostatní promítání

 

Veřejné akce  

Pro veřejné akce nabízíme fascinující besedy o vesmíru pro dospělé i děti. Můžeme připravit krátké programy ideální pro festivaly nebo delší programy s diskuzí a přednáškou o nejnovějších objevech vesmíru pro obce. Cena za naše programy je k dispozici v našem ceníku.

Soukromé akce - firemní akce

Pro soukromé akce, jako jsou firemní akce nebo rodinné oslavy, přinášíme nevšední programy, které Vám umožní zažít nezapomenutelné zážitky. Můžeme Vám připravit motivační programy na vašem vybraném místě a přizpůsobit je Vašim přání. Ať už plánujete svatbu, firemní večírek nebo odpoledne s rodinou, jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme vytvořit nezapomenutelné zážitky.

Akce pro rodiny (promítání přímo doma)

Kratší program

Delší program

Nejmenší kupole má průměr 4 metry a výšku 2,8 metru.

Maximálně 8 osob v kupoli na představení.

Doprava je v Brně zdarma.

 

Akce pro neziskové organizace

S radostí nabízíme naše zkušenosti a odbornost neziskovým organizacím, které se chtějí zapojit do vzdělávání a zábavy spojených s vesmírným tématem.

Naše programy jsou přizpůsobeny potřebám a omezením různých skupin, včetně těch s různými postiženími. Navíc nabízíme individuální ceny, které umožňují neziskovým organizacím s menším rozpočtem využít naše služby. Snažíme se co nejvíce přizpůsobit programovou nabídku požadavkům a přáním našich klientů, takže neváhejte a kontaktujte nás se specifickými požadavky. Rádi vám připravíme program, který vás osloví a splní vaše očekávání.