Hvězdy přijedou až k vám

Reference

Planetárium a Milanovy aktivity využívám každý rok na své příměstské tábory. Děti se v planetáriu seznámí s naučným programem, který díky filmu je velice zajímavou a zábavnou formou, tudíž děti nadchne a všechny informace vstřebají do poslední minuty. Ochota provozovatelů je skvělá, stačí si domluvit termín a v uvedený termín se jen těšit na jejich příjezd a provedení aktivit. Za necelou hodinku stihnou vše nachystat a poté se můžete přenést na mléčnou dráhu a putování vesmírem společně s filmem. Zároveň s planetáriem využívám aktivity bodyzorbingu, kdy se k nám do střediska dovezou zorbingové koule a netradiční fotbal, sumo či překážková dráha může začít. Velice doporučuji přístup pořadatelů jejich ochotu, pečlivost, spolehlivost a hlavně vztah k dětem i dospělým.

Bc. Jana Žáková, DiS., DDM-Salesiánské středisko mládeže - Brno- Líšeň.


Na Výjezdní zasedání vrchních sester Fakultní nemocnice u sv. Anny vždy připravujeme kromě pracovního programu i program zábavně-vzdělávací neboť nejenom prací živ je člověk. Letos, 4. 5. 2017, jsme se rozhodli požádat a spolupráci a přípravu populárně-naučného programu Milana Fialu, tedy Planetárium Morava a s výběrem jsme byli velice spokojeni. Pan Fiala plně vyhověl našim požadavkům. Zaměstnanci strávili příjemné odpoledne „pod hvězdami“, dozvěděli se mnoho zajímavých informací o hvězdách, planetách, vesmíru, a to vše zábavnou formou.

Mgr. Jana Zvěřinová, Náměstkyně pro ošetřovatelskou péči FNUSA


Planetárium Morava zdarma připravilo pro naše Ambasadory skvělý program, na který i po roce všichni s radostí vzpomínají. Perfektní domluva, profesionální a milé jednání! Můžeme jedině doporučit. 

Ing. Hana Pokorná, manažerka programu HOBIT, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně


Milanovy aktivity nám zdarma zajistily doprovodný proram k našemu vzdělávacímu závodu pro školáky FAST běh. Ještě jednou děkujeme za ochotu, vstřícnost a výborně připravený program.

Mgr. Tereza Hloušková, spoluorganizátorka FAST běhu, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně


Velice ráda bych poděkovala za profesionální a přitom velice vstřícný a lidský přístup k akci „Odpoledne plné hvězd“, která proběhla 17. 12. 2015 a kterou jsme díky Planetáriu Morava a Milanu Fialovi mohli zorganizovat jako poděkování dobrovolníkům DobroCentra u sv. Anny v Brně za jejich práci pro pacienty na odděleních zapojených do dobrovolnického programu ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně. Milan Fiala se maximálně snažil vyhovět našim i nevyřčeným požadavkům. Program původně připravený pro dospělé bez problému přizpůsobil i dětem, se kterými někteří dobrovolníci dorazili. Stejně tak si vystačil se stísněnými podmí nkami, k teré jsme byli v nabitém provozu nemocnice schopni zajistit. A to nemluvím o předvánočním termínu a večerním čase. Opravdu nic pro něj nebyl problém. Ve všem nám vyhověl s úsměvem na tváři. Navíc se nám podařilo do poslední chvíle vše udržet v tajnosti. Přála bych vám vidět výraz na tvářích dobrovolníků, když jsme je přivedli k velké černé kopuli a řekli: “ Vyzujte si boty, vejděte dovnitř, vezměte si deku, polštářek a pohodlně si lehněte. “

Mgr. Svatava Kalná, Manažer dobrovolnického programu ve FNUSA