Hvězdy přijedou až k vám

Pro školy

Pro všechny druhy škol je cena programu za film, doplňkové bonusy, materiály k filmu a lektorskou činnost 60,- Kč za osobu + doprava.


 

Mateřské školy

Vstupte do světa zázraků a objevování s naší nabídkou pro mateřské školy. Naše pohádky o hvězdné obloze, planetách, znameních zvěrokruhu a dalších fascinujících tématech o vesmíru jsou jako kouzelný příběh.

Zábavným a interaktivním způsobem rozvíjíme zvídavost a pochopení světa kolem nás u malých objevitelů. A to vše v souladu s RVP. Ať už se s námi vydáte na neuvěřitelnou cestu vesmírem, nebo se naučíte poznávat souhvězdí zvěrokruhu, naše programy jsou vždy doplněny lektorskou činností a plné zábavy pro vaše děti.

                             


 

Základní školy

V našem planetáriu uvádíme ty nejnovější a nejpoutavější vzdělávací filmy o vesmíru, které byly vytvořeny Evropskou vesmírnou agenturou ESA a světovými planetárii. Tyto filmy jsou ideální pro doplnění výuky na základních školách a poskytnou nejnovější poznatky o fungování a stavbě vesmíru.

Kromě samotného promítání nabízíme také diskuzi s žáky a vlastní komentář, kterým vysvětlíme a doplníme informace z filmu. Tímto způsobem se učíme společně a zábavnou formou objevujeme tajemství vesmíru


 

Střední a vyšší školy

Naše programy nejsou jen o vzdělávání, ale také o motivaci. Speciálně pro střední a vyšší školy přinášíme unikátní příležitosti, které ukazují studentům, jak mohou být součástí vzrušujícího výzkumu vesmíru a jeho dobyvání.

Připravujeme programy, které rozvíjejí zájem a zvídavost studentů a motivují je k objevování nových oblastí vědy. Budeme rádi, když vám pomůžeme najít ty nejzajímavější projekty, do kterých se mohou zapojit vaši studenti.